Abarai Renji; biografie

12. července 2009 v 8:17 | Hollow Kitty |  Biografie
Abarai Renji.

Divize:
šestá
Věk: neznámý
Výška: 188 cm
Váha: 78 kg
Narozeniny: 31. srpna
Krevní skupian: neznámá
Povolání: Shinigami, zástupce kapitána
Poprvé spatřen: Manga: Volume 006, Anime: kapitola 051

Příští charakter: Aizen Sousuke


Postavení: zástupce kapitána 6. divize (Kuchiki Byakuyi)
Shikai: Zabimaru - vyvolávací slovo: Hoero. Jeho Zanpakutou se o hodně zvětší a může být rozšířen nebo navinut podle Renjiho vůle. Může s ním mrskat jako s masivním bičem.
Bankai: Hihiou Zabimaru. Renjiho Zanpakutou s eproměná v obří hadí kostru. Může být rozšířen nnebo smrskáván podle Renjiho vůle a ať kykoliv odpadne jakýkoliv dílek jeho kostry, Renji jej svou vůli může navrátit, anebo kostru může samostatně zničit a potom znovu stvořit. Čím větší je jeho duševní tlak, tím větší má Bankai sílu. Renji si může touto obrovitou kostrou udělat štítu podobný postoj, a díky tomu, že může být kdykoliv obnovena, je to docela výhodné. Renji také získá srst kolem ramen s lebkou na levém rameni. Pravá forma jeho Zanpkutou je pavián s hadem místo ocasu.

Biografie:
Renji je velmi vysoký, hruď a čelo má potetované. Má červené vlasy kreté nosí v copu. Kolem čela nejčastěji nosí bílý šátek. Je zástupce Kuchiki Byakuyi, kapitána šesté divize. Porprvé se s ním setkáváme v díle, kdy s Byakuyou přijde do Ichigova světa pro Rukiu.

Jeho historie je hodně spojená s Rukiou. Patřil do části 78 a vyrůstal tam s Rukiou a jinými dušemi. Trénoval každý den. Rukia měla více duševní síly co Renjiho rozčilovalo. Život v části 78 byl náročný, kvůli nedostatku vody. Později se přihlásili doi Shinigami Court a stali se Shinigami. Rukia byla poté adoptována Kuchiki Byakuyou do jeho rodiny a pro Renjiho to bylo jako konec světa. Ikdyž jej to hrozně mrzelo, nikdy své city Rukii neřekl. Po tvrdém tréninku na akademii se dostal do šesté divize a dopracoval to až na zástupce kapitána. Renji Byakuyu nesnáší, protože Rukiu "vzal z jeho společnosti".

Rukia měla být zabita. Renji se ale nedokázal postavit celé Gotei 13, ani svému kapitánovi, aby ji zachránil. Když měl kvůli tomu bojovat s Ichigem, ukázalo se, že je opravdu silný bojovník, protože zápas byl dlouhý. Avšak endokázal Ichiga porazit. Tohle zničilo jeho myšlenky Rukiu zachránit.

Po obdržení svého Bankaie se znovu postavil Byakuyovi. Ukázal, že je mnohem silnější než předtím, a taky silnější než většina jiných zástupců, že se mohl postavit svému kapitánovi. Ikdyž použil Bankai, opět proti Byakuyovi prohrál. Potom se rozhodl pomoct Ichigovi se záchranou Rukie. Na útěku s Rukiou potkal Aizena Sousukeho a byl poražen ihned.
Když se mu Rukiu podařilo zachránit, rozhodl se ji schovat před všemi ostatními (včetně Byakuyi). Renji ukázal, že umí být velmi laskavý a loajální. Přišel za Byakuyou a omluvil se mu. Nikdy si ale neodpustil, že bojoval se s vým mistrem. Po čase se vydal s jinými Shinigami, Hitsugaya Toushirou, Rangiku Matsumoto, Ayasegawa Yumichika a Madarame Ikkaku, do Ichigova světa, aby mu pomohli bojovat proti Arrancaru.

Renjiův Zanpakutou je jeden z nejsilnějších ze všech zástupců. Nazývá se Zabimaru a jeho reálná podoba je pavián s hadem místo ocasu. Normálně vypadá jako většina ostatních zanpakutou. Když jej vyvolá (Hoero, Zabiramu!), jeho Zanpakutou se zvětší a vypadá úplně jinak. Může jej vymrštit a tak si zachovat odstup od protivníka. Toto ovládá svou vůlí. Jako Bankai, Hihiou Zabimaru, ze Zanpakutou změní v gigantickou ahdí kostru, která funguje na stejný princip jako Shikai. Renjimu se také kolem ramenou objeví srst s lebkou na levém rameni. Kdykoliv nějaký kus kostry hada odpadne, je dál schopen bojovat. Renji ho může svou vůlí zničit a zase seskupit. V tomto stádium to je velmi těžký zanpakutou na ovládání (to je důvod proč ho Byakuya porazil. Říká se, že Shinigami musí trénovat alespoň 10 let, než se opravdu naučí svůj bankai ovládat. Jen co Renji zaútočil, Byakuya našel jeho slabinu - manévrovatelnost).

Renji má dobrý vztah s několika SHinigami, například s Matsumoto nebo Kirou. "Nejpodivnější" kamarád Renjiho je Ichigo. Kdykoliv se vidí, už spolu musí zápasit (a to jakkoliv)... Ať je to jakýkoliv stupidní nebo dobrý dovůd, tak to vždy znamená jediné - zápas. Avšak oni si spolu dokáží rozumět a když se jejich síly spojí, jsou velmi silná dvojice, a hodí se to při bojis e silnými protivníky (například s Aizenem). Mají také společného kamaráda (nebo spíše máme říct "girlfriend"? - Rukiu). Oba by pro ni nasadili život. Totéž platí, když některý z nich bdue potřebovat... Jednoho dne se to možná bude moct nazývat opravdovým přátelstvím.

Renji je opravdu povedená postava, má od každého něco. Někdy je vtipný, někdy drzý, někdy náladový ale hlavně je přátelský a ve většině reakcích používá dobré věci k tomu, aby své přátelé ochránil a dal by za ně i svůj život...

Obrázek z Cartoon-Lovers-007, informace z Exile
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama