Duše, hlavní postavy

9. července 2009 v 16:57 | Hollow Kitty |  Duše
Hlavní postavy nového příběhu Duše.


Narikana Schiffer
Je členkou páté divize. Od ostatních Shinigami se liší bílou pletí a modrými pruhami pod modrýma očima. Je údajně sestra Ulquiorry Schiffera a je to pravda. Má být zavražděna, jelikož se její bratr připojil k Arrancaru.
Jak bylo řečeno, má bílou plěť, modré oři a pruhy pod nimi. Jako jediný Shinigami má bílý oblek a černé boty. Má černé rozcuchané vlasy po ramena. Její nehty a rty jsou černé. Má stále klidný obličej a nikdo ji neviděl se usmát, nebo jakkoliv ušklíbnout a to ani při zápasu.
Zanpakutou nosí u pasu. Shikai vyvolává slovem Starryng a jeho jméno je Daridame. Její Zanpakutou při Shikaii vzplane modrým plamenem a může vyšlehávat jasně modré břitvy. Bankai se nazývá Daridame Moon, jehož vyvolatel získá bílé, zářivé oblečení a jeho Zanpakutou se stříbrně leskně a také se rozdvojí. Dva meče nejsou nijak spojené a mohou z nich vyšlehávat dvojité stříbrné břitvy.

Killian Ukitake
Pochází z třinácté divize. Je považována za posledního z rodiny Ukitake, ale prý svého bratra neměla ráda. Usilovala o přidání se k šesté divizi, ale zamítli to a poslali ji do třinácté. Tohle sourozenectví ale vůbec není pravda, ale Killian to je jedno. Nevadí jí, že teď údajně pochází z rodiny UKitake.
Má světlou pleť a dlouhé bílé vlasy až po zadek, oči má modré, narozdíl od Ukitake Jyuushira, jejího údajného bratra.
Zanpakutou nosí u pasu. Její bojová povaha jí nadělila stejný Shikai a Bankai. Říká se mu Rosario a vyvolává se slovem Fashing. Zanpakutou se ozzubí z obou stran velkými ostny a umožňuje velmi ošklivě potrhat kůži. V Bankaii, Assin Rosario, se jí očepelí pěsti a může s nimi surově mlátit. Může také házet po protivníkovi hejno malých mečíků.

Ryuki Komamura
Je členem sedmé divize. Kvůli svému polomutantními vzhledu je považován za blízkého Komamury Sajina. Ryukimu to ale nevadí, protože s tím může napůl souhlasit. Stejně ale usiloval o to, aby byl v desáté divizi.
Jak bylo řečeno, Ryuki je to takový půlmutant, protože má červenou dračí hlavu a drápy místo nehtů, jinak má překvapivě normální lidské tělo. Jeho pleť je trošinku dočervena. Oči má nádherně jantarové s úzkou štěrbinou.
Zanpakutou nosí na zádech. Jeho Shikai, Bankai i vyvolávací slovo souvisí s ohněm nebo drakem. Shikai se nazývá Hayouki a vyvolává se slovem Ryuu. Čepel Zanpakutou se změní v rohatou pohyblivou dračí hlavu, která plive oheň anebo kouše protivníka. Při použití Bankaie se jménem Flaming Hayouki ukáže Ryuki svou pravou podobu. Promění se pod oděvem v úplného draka a jeho Zanpakutou se promění v červeného čínského draka bez končetin, může být ovládát rukou. Z pěstí se vyrojí trny, které jsou vhodné pro bolestné drápání, jsou účinnější než normální drápy. ÚDer pěstí způsobí velkou pálivou bolest, jako při zásahu ohněm a sám Ryuki v nich má pořádnou sílu. Mnoho obyvatel SouL Society se ho štítí, protože mít kolem sebe draka je nezvyklé, ale začínají si pomalu zvykat.

Volt Hitsugaya
Je z désáté divize. Na svou smůlu je údajný bratranec Hitsugayi Toushira, kapitána desáté divize. Volt se snažil dostat o divizi níž, do jedenácté, měl ale smůlu o jedno číslo. Když zjistil, že jeho údajný bratranec měl dračí Shikai i Bankai, přestal si stěžovat.
Má modré naježené vlasy a taky modré oči. Je štíhlé a vysoké postavy. Má chladnou povahu od doby, co se snad nemožně jako malý zatoulal kdesi do chladných oblastí.
Když se dostal do Soul Society, dostal Zanpakutou jménem Iring a vyvolávacím slovem je Zaseke. Při vyvolání jeho Shikaie se čepel Zanpakutou změní v krystal ledu a při doteku na nějakou věc ji celou zmrazí, s výjmkou pravého majitele, toho nezmrazí nikdy. Podoba Bankaie je prostá, Zanpakutou se promění v ledově modře zářící kruh, který majitel ovládá rukama. Dokáže vyslat ledovou auru, která zamrazí protivníka, anebo může tento kruh útočit prudkým seknutím a jeho jméno je Hyourin Iring. Majiteli se navíc vytvoří modrá kápě. Svou Zanpakutou nosí na zádech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Volt Volt | Web | 9. července 2009 v 17:12 | Reagovat

fajn teď běž psát první díl >-)

2 skitty2 skitty2 | Web | 10. července 2009 v 8:28 | Reagovat

umm.. na co se specializuje 13 divize? A Killian je modroočka obecná! XD

3 Hollow Kitty Hollow Kitty | 10. července 2009 v 8:30 | Reagovat

Žádná divize se asi nespecializuje na nic .3 Ale já za to nemůžu, ono vlastně bylo mou povinností dát ti hnědý očička xD

4 skitty2 skitty2 | Web | 10. července 2009 v 8:31 | Reagovat

O_o; jak to myslíš? To by pak byli divize na houbelec.. a nu, já chci modrý očka D: to by nebyla Killian D: sourozenci mají taky rozdílné očíčka ;3

5 Hollow Kitty Hollow Kitty | 10. července 2009 v 8:32 | Reagovat

No, možná na tom ěnco bude, jen já to nevím, no ^^;;
No tak jo, noo... ^^;; No, když jinak nedáš ^^;

6 skitty2 skitty2 | Web | 10. července 2009 v 8:33 | Reagovat

eh.. ^^;; takže já jsem v nějaký divizi, vůbec nevím o co tam go, ale dobrý.. třeba při hodinách spím .DD;;;
správně, hodná sestři ^^

7 Hollow Kitty Hollow Kitty | 10. července 2009 v 8:34 | Reagovat

LOL ^^;;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama