Aizen Sousuke; biografie

12. července 2009 v 14:35 | Hollow Kitty |  Biografie
Aizen Sousuke.

Divize: pátá (utekl)
Věk: neznámý
Výška: 186cm
Váha: 74kg
Narozeniny: 29. května
Krevní skupina: neznámá
Zaměstnání: vůdce Hollowů
Poprvé spatřen: Manga: Volume 009; Anime: kapitola 079

Příští charakter: Aramaki Makizou.

Postavení: kapitán
Shikai: Kyouga Suigetsu - vyvolávací slovo: neznámé. Aizenův Zanpakutou ovládá všech pět smyslů. Může protivníkovi ukázat jinou velikost, tvar, výšku, pocity, a předvídat jakýkoliv objekt a situaci.
Bankai: neznámý

Biografie:
Byl považován za milého muže s dobrým srdcem a příjemným úsměvem, každý v Soul Society ho měl rád. Byl také pozván, a přišel, na Toushirovy narozeniny a zdálo se, že se z nich stali lepší přátelé. Zkráceně, jej všichni milovali.

Ale později bez varování ho našli mrtvého. Jeho zástupkyně Hinamori z toho úplně zešílela a napdla Kiru. Později našla v Aizenově pokoji Aizenovu poslední vůli. Obsah vůle jí přímo fascinoval. Když se Toushirou rozhodl bojovat poti Ginovi, vmísila se do toho Hinamori s argumentem, že on byl Aizenovým vrahem, podle toho, co Aizen psal na papíře. Toushirou ji omráčil a dál pokračoval v boji s Ginem.

Později, Toushirou a jeho zástupkyně Matsumoto Rangiku, kdy přišli do 46 senátu, zjistili, že všichni tam byli mrtví přinejmenším dva dny. Začli pronásledovat Kiru a poté se Toushirou vrátil za Hinamori a řekl jí, ať jde do 46 senátu. Když tam Hinamori dorazila, byla pod vedením Gina, našli Aizena, který měl být mrtvý, který stál u dveří. Hinamori ho ihned objala, ale Aizen ji prudcve bodl a zabil. V tom přišel Toushirou a viděl umírající Hinamori, hněv z něj vyvolal Bankai a začal bojovat s Aizenem, který ho skolil na jeden úder. Později přišla Unohana, která si ymslela, že zde Aizena najde, ale nedokázala ho zastavit. Mezitím Tousen chytl Renjiho a Rukiu a přivedl je do Soukoyu Hill a tam se setkali s Aizenem trvajícím na tom, aby šla Rukia s ním. Renji ale kvůli jeho tvrdohlavosti by nikdy nenechal Rukiu v rukou Aizena.

V boji, mezi renjim a Aizenem, se tu ke konci objevil Ichigo a zastavil svým Zanpakutou ten Aizenův. Renji a Ichigo spojili své síly aby přemohli Aizena, ale oba byli poraženi ihned, včetně silného Komamury. Aizen řekl Rukii pravdu za její učinění a vzal Hou-Hyoku z jejího těla. Když byl Aizen spolu s Ginem a Tousenem obklíčeni ostatními kapitány, k útěku jim pomohlo několik Menos Grande.

Teď jsou všichni v Arrancar HQ a Aizen dal poředí jeho Arrancarům. Okolnosti se v poslední době staly mnohem drsnějšími velmi rychle... mimo to, má Aizen, od doby co se usadil v Hueco Mundo, nový účes.


Obrázek charakteru od Tru-Colorz, informace z Exile
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama