Arrancars, díl 6: Je možné zemřít?

16. července 2009 v 19:56 | Hollow Kitty |  Arrancars
Arrancars, díl 6: Je možné zemřít?


"NARIKANO!!! Tak sakra! NARIKANO!!!" Arianne ječela na celé kolo, propleskávala Narikanu, ale ta vůbec neodpovídala.
"Nechci zemřít. Ne, je moc brzo. A taky nemůžu. Teď ne. Ale je vůbec možné zemřít, když už v podstatě JSTE prázdná duše? Jste přeci Arrancar, lidský Hollow. A Hollow je mrtvý, je prázdný, je to zlá duše. A copak může duše zemřít i po druhé? nemožné... ale co když... ale já nechci..." říkala si Narikana, Arianne ale stále ignorovala. V myšlenkách se pohybovala po obráceném světě. Černý písek a průzračná obloha. Byl to snad svět, kam putujou zemřelí Arrancaři? Ale může vůbec Arrancar zemřít?
Ozvalo se značné mlaskání. Zkrvavené tváře Narikany oblizovala hladová a žíznivá liška. I na takové otravné a svědící lízání liščího jazyka nijak nereagovala.
"Cítím to. Cítím jak na mě křičí zoufalá Arianne, abychs e probrala. Cítila jsem, jak mě propleskávala. A cítím i ten nevinný jazýček ubohé lišky. Ale nedokážu ani otevřít oči. Takže nejsem mrtvá. Ale možná budu. Jestli to takhle půjde dál, ano. Arianno, kéž bys mě slyšela... Arianno, nejsem mrtvá... slyšíš mě? Prosím..." říkala si v duchu Narikana, ale odpovědi se jí nedostávalo.
Je tohle opravdu konec?

Killian lehce odolávala útokům Sena. Bojovali snad už půl hodinu a Killian s ironickým úsměvem na tváři stále neukázala svou sílu. Prostě chtěla Sena zcela vysílit. Když už tedy po chvíli Sen celý upocený spadl na kolena, Killian si k němu klekla a tiše řekla:
"Já tě ještě nechám žít. Ale až se potkáme znovu, věř, že tě nebudu tak držet při životě!" luskla prsty a potom sekla Sena do hrudi a jemu začala téct krev a vypadalo to jako velké, krví tvořené X.
Killian se otočila a dala se na odchod. Přitom se jako mlha na ni začala vracet její bílá uniforma, která jakoby přilehla na lehké černé oddění.
...
Chlapec padnul na kolena a zhluboka dýchal a bok si držel.
"Nemíním se tu s tebou zdržovat, protože c... mám docela naspěch. Takže mi hezky řekni, co jsi zač!" křikl Ryuki.
Chlapec zvedl obličej a Ryuki jasně uviděl ozubenou Hollowí masku na jeho bradě.
"JSem.. Larik..." chlapec zalapal do dechu a zdálo se, že je zřejmě nejslabší ze všech možných, protože spadl na břicho a velká stonožka si lehla vedle něj. Ryukimu nic neudělala, jen na něj velmi naštvaně zavrčela.
"Proč po mě nevystartovala? Vždyť tak se zájmem slintala... ale zdá se, že je věrná... je mi jich až líto, ale nemohu jim pomoct... cítím, že je sestra v nebezpečí..." pomyslel si Ryuki a bleskově se rozběhl k místu, kde ležela Narikana.

"Bratře... buď rychlý... snad jen ty mi můžeš pomoct..." pomyslela si Narikana, jakoby Ryukiho pohyby přímo prožívala a přitom víc ukázala, že opravdu dýchá.
Arianne si všimla, že Narikanina hruď se více pohybuje a tak přestala ztrácet naději. Už viděla přibíhající Killian a hned za ní Ryukiho. Killian, krvelačná, ironická, už ze jména to vyplývá, si musela zakrýt rukou ústa, aby zhrozeně nevypískla. Ryuki zůstal klidný, ale v jeho očích byl vidět strach. Strach o život... strach o život svého jediného příbuzného.
"Proč mě nikdo neslyší... proč mi nikdo nepomůže dát alespoň trošku síly, abych alespoň ty oči otevřít mohla... proč..." říkala si Narikana.
"Nemyslíte... že je mrtvá, že ne?" řekla tiše Killian.
"Nemůže... vždyť dýchá" řekl ryuki a pohlédl na její hruď.
"Aspoň tak... ale je to hrozné... kdo by to mohl udělat..."
"Určitě Nica" vmísila se do povídání Arianne.
"Nica?" podivila se Killian.
"Moje zástupkyně, když se prostě Kagemu nepovedlo mě chytit. Snad znám svou sílu... takovéhle zranění může udělat jen druhá Espada..."
"A co první?" zeptala se se strachem Killian.
"První a nultá Espada... první může způsobit takové zranění, že oběť ještě přežívá, ale stěží... a nultá Espada, ta dokáže přímo zabít... buďte rádi, že tohle je jen dvojka" vysvětlila Arianne.
Killian pohlédla na lišku, ale neměla chuť se s ní mazlit. Nemohla se s ní mazlit.
"No tak, Ryuki, bratře, bráško... chyť mě za ruku... prosím... dej mi sílu..." pověděla si ve své mysli Narikana a Ryuki okamžitě zbystřil.
"Ryuki? CO se děje?" zeptala se Killian.
"Já... slyšel jsem to... vy snad ne?" řekl udiveně.
"Ne, co?"
"Vždyť... já... já ji slyšel... řekla mi, ať ji chytím za ruku... když je v nouzi... je to tradice... umím číst její myšlenky!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skitty2 skitty2 | 16. července 2009 v 20:02 | Reagovat

awwwww T______T; neser nás sestři a prober se!

2 Hollow Kitty Hollow Kitty | 16. července 2009 v 20:03 | Reagovat

Ale já neseru! To ti japonci serou!

3 Aqueon Aqueon | 17. července 2009 v 7:04 | Reagovat

Co sem ti ksakru říkal o těch sebevražednejch sklonech?

4 Hollow Kitty Hollow Kitty | 17. července 2009 v 8:11 | Reagovat

Nojo, pořád, no, jenže já za to nemůžu! Za to můžou ti japonci! .D;;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama