Arrancars, hlavní postavy

14. července 2009 v 10:49 | Hollow Kitty |  Arrancars
Hlavní postavy příběhu Arrancars.


Narikana Schiffer
Je 4. Espada. 4 má vytetovanou vpravo dole na zádech.
Má bílou pleť a modré oči s modrýma pruhama pod nimi, štíhlou a vysokou postavu. Její černé rozcuchané vlasy ji splývají na ramena. Kus Hollowí masky má na pravé straně hlavy. Na ní je roh, který směřuje nahoru a potom dozadu. Část této masky která zakrývá krk je stupňovitá. Nehty a rty má černé. Díru má pod krkem. Zanpakutou nosí u pasu a jeho záštita připomíná S. Střed je elipsovitý se čtyřmi dírami a do stran vybíhají typické výběžky písmene S. Je to sestra Ryukiho Schiffera.
Při vyvolání Zanpakutou, Daridame; slovem Starryng, se promění v dračího démona. Z její masky zbydou jen dva dlouhé rohy směřované nahoru a potom dozadu. Její pruhy pod očima se rozšíří a bělmo očí se jí zalije modrou barvou. Má elegantní stříbrná dračí křídla s bílou blánou. Přes hruď má stříbrné šupiny a potom také od pasu až k chodidlům, které se promění v tříprsté dračí, má stříbrné šupiny. Ruce se jí také ošupinatí stříbrnými šupinami, od koenčků prstů nad lokty a její nehty se brutálěn prodlouží v ostré bílé drápy. Má také dlouhý stříbrně šupinatý ocas s dlouhou bílou chocholkou srsti na jeho špičce, a může ho používat jako zbraň. Díra pod krkem se jí o trochu zvětší. Může si vytvářet bílá kopí, které při dopadu zmrazí protivníka, jejich let může ovládat rukou.
Její Cero má modrou barvu (s výjmkou Cero Oscuras - barva černá).

Ryuki Schiffer
Je 3. Espada. 3 má vytetovanou na levém rameni.
Je bratr Narikany Schiffer. Má bílou pleť, černé rozcuchané vlasy, nehty a rty má černé. Oči má rudé a proužky pod nimi taky. Postavy je stejné jako Narikana. Díru má na hrudi. Masku stejnou jako Narikana má na levé části hlavy, jen rohy se liší. Jsou totiž směrem dolů a potom dozadu. Zanpakutou nosí na zádech a jeho záštita připomíná osmicípou hvězdu.
Při vyvolání Zanpakutou, Diabello; slovem Dejiki, se stane ztělesněním ďábla. Z masky se stanou dva dlouhé rohy, které jdou souměrně s hlavou až po krk, kde se stáčí od těla a jdou dozadu. Pruhy pod očima se rozšíří a bělmo očí zrudne. Objeví se černá pernatá křídla. Na hrudi se objeví černé šupiny, které slouží jako brnění. Ty se táhnou až k chodidlům, která se změní na dračí tlapy. Na rukou se taktéž objeví šupiny, o něco slabší než ty na hrudi, ovšem neméně tvrdé. Tyto šupiny vytváří takové rukavice a jsou tmavě šedé. Nehty se prodlouží a změní na drápy ostré jako břitva. Má mohutný ocas, pokrytý taktéž tmavěšedými šupinami, jako na rukách, a na jeho konci jsou kolem dokola tři řady trnů. Díra na hrudi se nepatrně zvětší a posune o trochu výš (k začátku krku). Může si tvořit šedá kopí, které při dopadu způsobují masivní explozi, jejich let může být ovládán rukou.
Jeho Cero má tmavě oranžovou až červenou barvu (s výjimkou Cero Oscuras).

Killian Ukitake
Je 5. Espada. 5 má vytetovanou dole vlevo na břiše.
Má světlou pleť, vysokou a štíhlou postavu a modré oči. Její vlasy, dlouhé až po zadek, jsou bílé. Kus Hollowí masky jí leží na hlavě a má celý tvar. Díru má v hrudi. Zanpakutou se záštitou která připomíná dva spojené kužely nosí u pasu.
Její Zanpkutou Rosari se vyvolává slovem Fashing a promění Killian v ďáblíka. Z vlasů jí vyrůstají malé růžky směřující dopředu. Půlka její hollowí masky zmizí. Na krku má obojku podobný pruh s kroužkem z něj visícím. Oblečení překrývá také hruď, pas a stehna. Boty má vysoké a také má rukavice. Vše je v černé barvě. Obdrží také malá ďábelské křidélka, avšak jsous chopna letu.
Její Cero má černou barvu (včetně Cero Oscuras).

Arianne Momo
Je 2. Espada. 2 má vytetovanou pod levým okem.
Má malou postavu, jemně opálenou pleť, temně hnědé vlasy do půl zad a černé oči. Kus Hollowí masky jí překrývá celou pravou polovinu obličeje. Zanpakutou nikdy nevytáhla, protože se vyhýbá soubojům a specializuje se na Cero. Jeho záštitu nejde pořádně vidět. Díru má v krku.
Zanpakutou se údajně nazývá Bind, vyvolávací slovo je neznámá a jeho podoba taky.

Volt Hitsugaya
Je 7. Espada. 7 má vytetovanou na pravé starně krku.
Má modré naježené vlasy a modré oči, vysokou postavu. Zanpakutou nosí na zádech a jeho záštita je nepravidelně ozubená. Kus Hollowí masky je jen pruh, který se táhne od levého ucha k pravému přes nos a díru má v břiše.
Jméno, vyvolávací slovo a podoba Zanpakutou je neznámá.

Kage
Je 0. Espada. Neví se, kde má 0 vytetovanou.
Je vysoké postavy a nikdy se pořádně neukázal, protože chodí zahalený v černém oblečení, vlasy má ale hnědé. Zanpkutou nosí u pasu a záštita je neznámá.
Zanpakutou nikdy nevyvolal, jméno i vyvolávací slovo jsou neznámé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama