Prázdný příběh, díl 4: Rukongai a Seireitei

8. července 2009 v 11:35 | Hollow Kitty |  Prázdný příběh
Prázdní příběh, díl 4: Rukongai a Seireitei.


"Takžee, kde by asi tak všichni mohli zabočit?" řekla si pro sebe Hollow Kitty a rozhlížela se kolem. "Uvažuuj, vždyť to tu znáš jako svoje drápy..."
Po chvíli ticha ji něco napadlo:
"Jasně, Rukongai! ...ne počkat, tahle malá lištička by tam asi jen tak netrefila... a vůbec, Rukongai je kdesi daleko na západ... asi by to chtělo zajít do Seireitei, ale tam zas nemůžeme."
Po další chvíli ticha si Hollow Kitty uraženě odfrkla a vzdychla:
"Noo, Aqueon by asi jako harpyje vypadat nechtěl" a zavrtěla hlavou. "Upřímně, MĚ by tamta nová podoba vůbec nevadila. Nejlepší bude, prozkoumat hory. Měla by tu žít Daseka, ta mi pomůže.." povzdychla si, naposledy se poválela v písku aby si podrbala hřbet a vydala se blíž k horám.

"Prooč jááá?!" ječela Akillana na celou pustinu. Smutně sebou hodila na zadek a zavrtěla hlavou a sklopila uši. "Lovit pořádně neumím, a co teprv, jestli čmuchat umím..."
V tom zavlál jemný větřík a pár zrnek písku se zvedlo ze země a fičel si to směrem k městu.
"No samozřejmě! Proč mě to nenapadlo... Hueco Mundo má v podstatě jen čtyři místa! Třičtvrtinu toho zabírá pustina tady, polovinu hory na severu, čtvrtku město támhle a to poslední je na jihu - peklo!" zastříhala ušima a rozběhla se za pískem, který si to mířil na východ.
Když opět poklesnul na zem, Akillana už musela jít sama.

Zato o několik stupínků inteligentnější Aqueon na to přišel už dávno a věděl, že ubohá neschopná lištička jménem Akillana bude určitě na pustině. Proto se bez jediného zkoumání města rozlétl na západ.
Po nějaké čtvrt hodině cestování po souši a ve vzduchu do sebe narazili dva tvorové.
"Dávej bacha kam běháš!" okřikl tvora Aqueon.
"To spíš ty lítej výš!" nedal se druhý tvor.
Když ale otevřeli oči, poznali se. Ten letící tvor příliš nízko země byl Aqueon a ten druhý, příliš zbrkle utíkající tvor byla Akillana.
Přátelsky se objali a tak brzké shledání ale hned se zarazili:
"Někdo nám tu chubí, ne?" špitl Aqueon.
"Jo... naše Kitty" přitakala Akillana. "Ona běžela středem, co?" řekla po chvíli tichého uvažování.
"Jo" odpověděl Aqueon a oba vzhlédli k horám.
"Tam se mi nechcee" zvrčela líně Akillana.
Aqueon po ní střelil loveckým pohledem a Akillana hned zmlkla a vydala se o nějakých kroků napřed. Aqueon ji pomalým letem následoval.

Stumb!
Tyhle tupé rány se ozývaly do písku dýl než půl hodinu, jaks e Hollow Kitty neúspěšně pokoušela vyškrábat na nějakou plošinku po kluzkých stěnách hor.
Stumb! Stumb! Stumb!
"Grr" zavrčela Hollow Kitty až měla uši celá přimáčlé na krku, jak je zlostí krčila. "Tak jo, tak fajn, tak to uděláme jinak..." řekla si potom si olízla tlapy a ustoupila o pár kroků dál.
Střelila pohledem a kluzký pahorek a na vrcholky hor, potoms e přikrčila a prudce rozběhla. Užuž byla nahoře, když v tom zase sklouzla.
"Už mě to nebaví..." syčela.
"Ale no tak!" ozval se mystický hlas.
"No, tak tohle Akillana ani Aqueon není..." povzdychla si a koukla se vzhůru. Viděla tam takové podivné, velmi svetloulince modré plápolající cáry něčeho, o čem si myslela, že to jsou chapadla.
"Ale já chci nahoru!" křikla tak prudce a rychle, že jí sotva někdo rozuměl.
Jedno to podivné chapadlo se vydalo cestou dolů až k jejímu čumáku a hladce projelo po kluzkém povrchu pahorku.
Hollow Kitty jen tlapou přejela po jeho stěně a zjistila, že je mnohem drsnější. Udělala obličej ála 'to se mi nelíbí', vycenila zuby jakoby se chtěla do jednoho z chapadel zakousnout, ale nakonec skočila a...
...úspěšně vylezla. DObře se jí vedlo i dál, když asi v půli cesty uslyšela volání:
"Slez - dolů - hned!" mezi každým slovem následovalo prudké mávnutí křídly. Poznala, že to byl Aqueon, mávajíc křídly a ječící Akillana, div si nevyřvala hlasivky.
"Já... nemůžu!" křikla na ně přerušovaně Hollow Kitty. "Zato VY, pojďte zamnou!"

Aqueon se nemohl dívat na to, jak se Hollow Kitty s menší námahou drásá nahoru a Akillana, ta ani pořádně nevyskočila. Popadl Akillanu do jednoho pařátu a letěl vzhůru. Při cestě popadl i Hollow Kitty a ta se na něj jen zlostně podívala a Aqueon jí to opětoval ironickým úšklebkem, nikdo ale nic neřekl.
Když vylétli nahoru, ujala se jako první slova Hollow Kitty:
"Ty... jsi Daseka, že ano?"
"Ne, jsem její sestra..." řekla světloulince modrá postava s chapadly místo nohou a rukou, které připomínaly cáry roztržených šatů. Hlava byla jasně bílá, z čehož poznali, že to byl skoro neviditelný Hollow, kromě její hlavy. Maska měla rohy nad očima a také na lících. Díru v hrufi měla neobvykle velkou.
"Jsem Tasena" řekla postava po chvíli mlčení.
"Těší... nás..." špitla Akillana.
"I mě, i mě..." opakovala Tasena a otočila se k nim tváří. Byla to snad nejmilejší maska Hollowa, kterou kdy vůbec viděli. Milé oči a sotva nebezpečně vypadající tlama plná zubů. Celou tvář měla pobarvenou různými světloulinkými ornamenty a u očí měla namalované, již viditelnější, černené "šrámy".
"Vím že plánujete cestu do Rukongaie" řekla.
Aqueon a Hollow Kitty přikývli hlavou, jen nechápající Akillana koukala ze strany na stranu a potom nakonec také přikývla.
"Jenže víte, že potřebujete z vaší Adjuchas formy udělat formu podobné Espadám." řekla tiše TAsena a opět se k nim otočila zády. Její cáry stále vlály, ikdyž nefoukal žádný vítr.
Hollow Kitty a Aqueon opět přikývli, Akillana ale stále nic nechápala, takže i tak kývla hlavou nevědomky.
"Jenže já si do parády mužů vzít jen jednoho z vás..." řekla a žačala se k nim pomalu otáčet.
S nervozitou všichni sledovali, na koho ukáže rukou podobné cáru šatů. S pomalým otáčením zvedala také svou pravou ruku a když se konečně otočila... její ukázaní padlo na Akillanu.
"Co, mě?!" vypískla.
"Ano, tebe... pro vás ostatní příjdou za chvíli mé další dvě sestry, tuhle lišku teď ale odvedu do jisté místnosti, kde ji pořádně učiním tím, co musí být..." Tasena popadla Akillana za tlapku a vtáhla ji neviditelným portálem přes střed vrcholku hory. Akillana při celé cestě ječela jak blbá a když přistáli, měla každý chlup jinde.
"Teď se staneš Espadou.." zasyčela tiše Tasena.
"Ale nejprv mi prosím vysvětli, co to všechno je..." špitla Akillana.
Tasena pokrčila rameny a dala se do vysvětlování.

"Co myslíš, že se s náma stane?" uvažoval Aqueon nahlas.
"To co s každým, kdo chce do Runkongai nebo Seireitei..." odpověděla mu klidně Hollow Kitty.
V tom se ozval šum a před nimi se objevil úplně stejný Hollowí cár jako byla Tasena. Jen ve velmi světlé hnědé barvě.
"Od Taseny toho asi víte dost... já jsem Daseka a vezmu si na starost tohohle... orla" a ukázala na Aqueona. "Víš vše potřebné?"
Aqueon přikývl. Daseka ho popadla za ocas a vtáhla ho tam, kde Akillanu, jen odbočili do jiné komůrky. Když přistáli, Aqueon si připadal jako bez ocasu, ale měl ho. Jen pár peříček měl vypadaných...
"A¨cobude semnou?" řekla si pro sebe Hollow Kitty a začala dělat kruhy na vrcholku hor. Nikdo stále nepřilétal a už se stmívalo. Hollow Kitty dostala strach, že nezažije ten zamívaý život jako Espada a že bude navždy Adjuchas.
Když nakonec usnula, měla sen, kdy vidí přetvořeného Aqueona a Akillana a ona se sama krčí kdesi vzadu jako Adjuchas.
"Já nechci, ne..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aqueon Aqueon | 8. července 2009 v 11:43 | Reagovat

WOW... Jen... Co je ksakru zase Espada? O_o

2 Hollow Kitty Hollow Kitty | 8. července 2009 v 11:46 | Reagovat

To jsou členové Arrancaru .D A teď zas, co je to Arrancar. Já čerpám z Bleache, no, a jaký výraz mi přijde vhod, ten tam nahodím.
Espada je každej mutant mezi člověkem a Hollowem, který má díru b břiše, má to zanpakutau a umí to něco, jako normální Shinikami Bankai (teď zas co je Bankai, co? No, najdi si třeba obrázek Bankaie Toushira). A třeba Grimmjow je Espada no 6, Ulquiorra no 4 a tak podobně. Arrancar je celé to jejich sídlo .D

3 Aqueon Aqueon | 8. července 2009 v 11:49 | Reagovat

Ahh... *little bit confused* no, nebudu to řešit, páč bych z toho byl ne trošičku zmatenej, ale trošičku moc zmatenej...

4 Hollow Kitty Hollow Kitty | 8. července 2009 v 11:51 | Reagovat

Nech to na příběhu, tam se to dozvíš... ne tak úplně, ale dozvíš se význam Espady v příběhu... ikdyž to je trošku (trošku moc) spojené s Bleachem. Ale tomus e říká úúlet!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama