Willy a Lerry - prokletá jména

27. července 2009 v 19:58 | Hollow Kitty
Sniff, mám stádo rybek (přesněji- gupek) a vždycky mi jako první mizí ty, které prostě poznám a dám jim jména T_T


Samičky rozeznat nedokážu, ale samečci, to je jiná. Mí dva nejoblíbenější jedinci byli Lerry a Willy. Lerry byl takovej divoch, furt proháněl samičky a měl širokou ocasní ploutev s typickou, černou tečkou dole ;) Zato Willy, to se zdálo, že je snad nejstarší samec, byl to kliďas a stále se jen "vznášel" na vodě. Když šlo ale o jídlo, tak to byste se divili ;) A Willy... znáte tu kosatku Willyho? S tou velmi dlouhou hřbetní ploutví? No tak proto se tak jmenoval. On měl také dlouhou hřbetní ploutev a pěkně mu vlála u levého boku.

A samozřejmě, že tito samečci zmizeli jako první ze všech mých rybek. Sniff T_T; Ale nenašla jsem jejich nebohá tělíčka... asi je sežrali ostatní (njn, dostávaj vločky, tak se jim naskytně příležitost na masíčko...)... ale to už bylo před nějakou dobou. Ale to zas neznamená, že to nepokračuje.

Později se nám totiž objevili dva nádherní ČERNĚ zbarvení samčci! <3 Jsou moc nádherní.
A dali se od sebe rozeznat ;) No a protože jsem si jména Lerry a Willy moc oblíbila, tak je taktéž dostali :3
...jenže dnes ráno jsem šla mé hejno nakrmit. Koukla jsem a viděla jsem, jak se skoro všechny mé gupky rvou o nějaký černý cár něčeho... něčeho... prostě něčeho černého. Myslela jsem si, že jim otec dal nějaký tmavší kousek masa. Jenže když sjem se podívala detailněji...
PANEBOŽE!!!
To byl Lerry!! T___T;
Rval se o něj i Willy (zlej brácha)... Tak jsem tedy položila balení rybích vloček zpátky na víko akvária a šla trucovat do polštáře.

Tak tedy, i Lerry II nám zemřel (a následovně byl sežrán), zajímalo by mě, kdy dojde i na chudáčka Willyho... snad mi vydrží alespoň on... anebo snad nějaká samička (jsou stále tlusté, tak buď jsou tlusté anebo čekají maldé - teď se nám tam hemží malých špendlíkových hlaviček s ocásky ažaž) naklade další jikry a z nich se vyklubou další krásní samečci, kteří budou mít něco typického, čím se budou lišit a já je budu moct pojmenovat.
Jenže mám z toho obavy. Proč nepojmenovaní samečci neumírají tak rychle?...

Nechci to ani zkoušet na nějaké samici... ty jsem ještě nikdy nepojmenovávala... tedy, ano, jedné jsem jméno dala - byla to největší gupka ze všech, tak se jmenovala Queen. Ta mi ale žila dost dlouho a kladla hodně jiker, ze kterých se vylíhly krásné rybky.
Ach jo, Lerry, budeš mi chybět T_T;
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skitty2 skitty2 | 27. července 2009 v 20:02 | Reagovat

awww, mi je moc líto T_T pro příště zkus jiná jména T_T

2 Aqueon Aqueon | 27. července 2009 v 20:08 | Reagovat

Tak tohle bolí, no... Cítím s tebou... Ale myslím si, že všechny rybky umírají přibližně stejně... Jenom si prostě všímáš těch "svých", a tak si nevšimneš, když zmizne nějaká jiná, no...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama